Klinika medycyny estetycznej i dermatologii

O Prestige Skin

Gabinet dermatologii - Prestige Skin

Naszą działalność z dziedziny medycyny estetycznej prowadzimy od wielu lat pod szyldem Prestige Clinic. W tym czasie naszym Pacjentom niezmiennie oferujemy szeroką gamę zabiegów pozwalających bezpiecznie i w pełni profesjonalnie dokonywać korekcji urody oraz likwidować jej niedoskonałości. Celem naszego działania od samego początku stało się nowoczesne, profesjonalne i uczciwe podejście do Pacjenta i Jego problemów.

Z czasem, gdy grono naszych Pacjentów zadowolonych z proponowanych usług systematycznie powiększało się, zdecydowaliśmy o stworzeniu nowej kliniki, w której skoncentrujemy się na mniej inwazyjnych metodach korygowania urody. Tak powstała Klinika Prestige Skin.

Możemy zapewnić, iż doskonale Państwu znana Prestige Clinic nadal z równym powodzeniem będzie oferować zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej.

Pragnąc zapewnić naszym Pacjentom doskonałe warunki, wnętrza Kliniki Presige Skin zostały profesjonalnie  zaprojektowane i wykonane z największą starannością.  Do dyspozycji Pacjentów oddaliśmy  trzy gabinety zabiegowe  urządzone według nowoczesnych standardów.  Wszystkie pomieszczenia w Klinice są klimatyzowane dla pełnego komfortu naszych Pacjentów..

Obserwując stały rozwój medycyny estetycznej staramy się wprowadzać nowe zabiegi do  naszej oferty. Robimy to w bardzo odpowiedzialny i przemyślany sposób bazując wyłącznie na najnowocześniejszych, ale sprawdzonych i skutecznych  technologiach, certyfikowanych urządzeniach oraz najwyższej klasy preparatach,  które posiadają certyfikaty dopuszczające ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej i USA.

W naszej klinice profesjonalnie zadbamy o zdrowie i piękno Twojej skóry.

Dopasujemy zabiegi medycyny estetycznej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zapewnimy komfort i bezpieczeństwo.

Do zobaczenia w Prestige Skin!

 

 

 


Gwarancja jakości i bezpieczeństwa


dr. Aneta Madej

O mnie

Witam  bardzo serdecznie!
Nazywam się  Aneta Madej. Jestem lekarzem, specjalistą dermatologiem. Studia medyczne na Wrocławskiej Akademii Medycznej ukończyłam z wyróżnieniem  w 1994 roku, a od 1996 zdobywałam doświadczenie zawodowe  w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym oraz Klinice Dermatologii Wenerologii i Alergologii AM we Wrocławiu.
Więcej
W 1998 roku uzyskałam pierwszy stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. W 2004 roku obroniłam rozprawę doktorską na temat aspektów immunologicznych w łuszczycy i atopowym zapaleniu skóry. W tym samym roku uzyskałam specjalizację drugiego stopnia i otworzyłam specjalistyczną praktykę lekarską.
Jednocześnie współpracując z wieloma poradniami dermatologicznymi zdobyłam duże doświadczenie zawodowe. Praca to dla mnie ciągły rozwój. Z tego względu chętnie podejmuję działania mające na celu aktualizację i poszerzanie dotychczas zdobytej wiedzy. Stale podnoszę kwalifikacje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.
 Od 2002 roku wykonuję także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej współpracując ściśle z doktorem Piotrem Ratajem w Prestige Clinic  Razem wykonaliśmy z powodzeniem wiele zabiegów z zakresu chirurgii i dermatologii estetycznej, a także chirurgii odtwórczej włosów.
Obecnie w Prestige Skin  moim  celem  jest otoczenie Państwa  troską i zainteresowaniem tak,  by każdy z Was poczuł się w naszej Klinice jak najbardziej komfortowo. Jako specjalista dermatolog potrafię skutecznie diagnozować złożone potrzeby skóry w różnym wieku. Wykorzystuję całą zdobytą wiedzę dermatologiczną oraz doświadczenie lekarza medycyny estetycznej dla opracowywania najlepszego planu  leczenia, dostosowanego zawsze  do potrzeb danego Pacjenta. Informuję szczegółowo o zabiegach, ich konsekwencjach, a także możliwych do uzyskania efektach. Proponowane terapie poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o Państwa oczekiwaniach i stylu życia. Najważniejszy jest dla mnie naturalny efekt przeprowadzanych zabiegów korekcyjnych i odmładzających.
Odwiedzając Prestige Skin otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług oraz uzyskanie pożądanego efektu.
Zapraszam