Klinika medycyny estetycznej i dermatologiiLifting nićmi Happy Lift – co warto wiedzieć?

Czym są nici Happy lift?

Z biegiem czasu, nasze odbicie w lustrze zaczyna się zmieniać. Znika znajoma, młoda, jędrna twarz. Pojawia się zmęczona, ze zmarszczkami. Dostrzegamy je wokół oczu i ust, na czole lub w pogłębiających się bruzdach nosowo-wargowych. Upływ lat bezwzględnie odciska swe piętno na każdym z nas. Jest jednak sposób, aby nie tylko zatrzymać zegar, ale i go cofnąć. Można tego dokonać za pomocą liftingu twarzy. Prestige Skin oferuje innowacyjną metodę: Nici Happy Lift. To rewolucyjny sposób na walkę ze zmarszczkami. Zabieg wykonywany jest bez użycia skalpela, więc nie pozostawia blizn, a efekty są natychmiastowe i utrzymują się przez wiele lat. Pacjent nie boryka się ani z bólem, ani z opuchlizną, które są konsekwencją tradycyjnego liftingu.

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Po około godzinie spędzonej w klinice, pacjent opuszcza ją, wyglądając nawet o dekadę młodziej. To dzięki haczykom o unikalnej gęstości oraz grubości. Umożliwiają one uzyskanie właściwego napięcia skóry. Co ważne, produkt jest całkowicie wchłaniany przez organizm, a więc także bezpieczny. Zabiegowi można poddać kilka obszarów twarzy. Mowa tu o korekcie brwi, policzków, żuchwy, a także szyi. Z Nici Happy Lift mogą skorzystać osoby między 30 a 60 rokiem życia, które chcą odmłodzić swój wygląd i poprawić napięcie oraz jędrność skóry.

 Czy lifting nićmi Happy Lift jest bezpieczny?

Lifting z użyciem Nici Happy Lift jest zabiegiem bezpiecznym. Aby pacjent nie odczuwał dyskomfortu podczas zabiegu, kilkadziesiąt minut wcześniej jego skóra jest znieczulana miejscowo.Pod skórę  wprowadzana jest nić liftingującą, która jest owinięta wokół bardzo cienkiej igły. Dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu, a także rozciągnięciu nici, można wymodelować twarz, aby uzyskać pożądany efekt.W ten sposób powstaje swego rodzaju „rusztowanie” dla zwiotczałej skóry.Zostaje ona napięta we właściwy sposób. Nici HAPPY LIFT są wykonane z polikaprolaktonu, przez co całkowicie wchłaniane przez organizm. Proces ten trwa 12-15 miesięcy w wyniku hydrolizowania poprzez autologiczne komórki. Bardzo ważną częścią nici są ichwyjątkowe haczyki.Mają one wpływ na fibrozę. Przyczyniają się one do zwiększenia poziomu kwasu hialuronowego, elastyny oraz kolagenu. W efekcie, organizm pobudzany jest do odbudowy i regeneracji skóry. Pacjent może cieszyć się nowym, odmłodzonym wyglądem od razu po zabiegu. Co ważne, rezultaty liftingu utrzymują się długo, bo przez kolejnych 5-6 lat.

Choć lifting jest bezpieczny, po jego wykonaniu, pacjent może odczuwać niewielkie dolegliwości. Wiążą się one z dyskomfortem mimicznym. Przez około 2 tygodnie można odczuwać lekkie gniecenie, ucisk oraz swędzenie w miejscach poddanych zabiegowi. Dokuczliwy może być także problem z wyrażaniem silnej ekspresji twarzy, który jednak  po kilku dniach ustąpi. Nici potrzebują czasu na ułożenie się pod skórą. Zalecane jest, aby tuż po zabiegu unikać długich rozmów, śmiania się, a także golenia, masaży oraz peelingów. Na 35 dni warto zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego. Przez około miesiąc pacjent powinien też używać kremów z wysokim filtrem UV i unikać wystawiania cery na działanie promieni słonecznych.

Nici stosowane w metodzie Happy Lift posiadają znak, jakość i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministra Zdrowia, a także wielu innych organizacji medycznych na całym świecie.

 


Wszystkie publikacje w tej kategorii