Klinika medycyny estetycznej i dermatologiiRestylane – tajemnica młodej skóry

PeelingMŁODA PEŁNA BLASKU CER

Z upływem czasu, skóra zaczyna się starzeć. To normalny proces, wywołany zanikiem włókien kolagenowych, szkodliwym działaniem promieni UV, odwodnieniem, zanieczyszczeniami środowiska czy złą dietą. Medycyna estetyczna kolejny raz udowadnia nam jednak, że nie trzeba godzić się na kolejne zmarszczki i szarą, zmęczoną cerę. Z pomocą może przyjść zabieg Restylane Skin Booster, który Prestige Skin posiada w swojej szerokiej ofercie.

DZIAŁANIE OD WEWNĄTRZ

Za gładką i jędrną skórę odpowiada kolagen. Z upływem lat, zdolność skóry do produkcji tego składnika maleje. Efektem jest jej wiotczenie i powstawanie zmarszczek. Medycyna od wielu lat stara się znaleźć sposób na zatrzymanie tego procesu. Badania przyniosły rezultat w postaci RestylaneSkinbooster. Jego działanie opera się na wykorzystaniu stabilizowanego kwasu hialuronowego, który został stworzony dzięki opatentowanej, unikalnej technologii NASHA™.Dociera on do głębokich warstw skóry. Właśnie tam rozpoczyna się proces jej starzenia. Pobudza on produkcję naturalnego kolagenu, dzięki czemu długotrwale i co najważniejsze – w pełni – rewitalizuje skórę.Stabilizowany kwas hialuronowy jest trwalszy od niezmodyfikowanego. Efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia utrzymuje się przez wiele miesięcy.

BEZBOLESNY I SZYBKI

Zabieg nie zabierze pacjentowi wiele czasu, jest prosty i praktycznie bezbolesny. Preparat wstrzykiwany jest pacjentowi podskórnie, przy użyciu bardzo cienkiej igły lub kaniuli.Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent może po nim wykonywać codzienne obowiązki. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów, zaleca się, aby po zabiegu spożywać większą ilość płynów.  Nawilżanie organizmu od wewnątrz stwarza optymalne warunki dla rewitalizacji skóry.  Specjaliści rekomendują wykonanie serii 3 – 4 zabiegów, które wykonuje się w około miesięcznych odstępach. Dzięki Restylane Skinbooster skóra nabiera elastyczności, poprawia się także jej struktura.

ZALETY

Poza tym, że zabieg jest bezpieczny i szybki, posiada także szereg innych zalet. Przyczynia się on do widocznego wygładzenia zmarszczek i bruzd. Odmładza twarz i poprawia jej owal. Dzięki działaniu w głębokich warstwach skóry, pobudza produkcję kolagenu, odpowiedzialnego, m.in. za jędrność. Odpowiednie nawilżenie przywraca elastyczność cery. W konsekwencji pacjent czuje się pewniejszy siebie, młodszy i piękniejszy.

PRZECIWWSKAZANIA

Podczas konsultacji ze specjalistą, pacjent powinien poinformować go o wszelkich przebytych chorobach i przyjmowanych lekach. Niektóre ze schorzeń mogą być przeciwwskazaniami do zabiegu. Mowa tu o chorobach autoimmunologicznych i nowotworowych, nieleczonej cukrzycy, zakażeniach skóry czy tendencji do powstawania bliznowców. Zabiegu nie wykonuje się także u pacjentów, którzy są w ciąży lub karmią piersią, a także u osób uczulonych na kwas hialuronowy.

 


Wszystkie publikacje w tej kategorii