Mezoterapia Głęboka Wrocław – Teosyal Redensity I

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii

Mezoterapia Głęboka Wrocław – Teosyal Redensity I


Zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła. Teosyal Redensity I® to wyjątkowa formuła występującego naturalnie w skórze kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych składników, które wspomagają proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej i zapewniają pełną ochronę antyoksydacyjną.

Jak działa Teosyal Redensity I®?

W skórze dojrzałej postępuje proces zmniejszenia ilości włókien kolagenowych odpowiadających za jej jędrność i włókien elastynowych odpowiadających za napięcie. Wynikiem tego jest pojawienie się zagłębień skóry, tworzących nieregularną sieć. Skóra w zagłębieniach traci zdolność odbijania światła, co prowadzi do powstawania na twarzy obszarów cieni.
Teosyal Redensity I® dzięki działaniu kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów, antyoksydantów i minerałów wyraźnie poprawia gęstość oraz nawilżenie skóry. W efekcie staje się ona gładka i odzyskuje zdolność do odbijania światła (redukcja cieni, przywrócenie blasku cery).

Opis zabiegu:
Zabieg wykonuje się po uprzednim znieczuleniu. Polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Zalecane są 3 sesje w odstępach co 3 tygodnie. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.