O Klinice

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii we Wrocławiu – o nas

Gabinet dermatologii - Prestige Skin

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii Prestige Skin to „córka” funkcjonującej we Wrocławiu od wielu lat placówki działającej pod szyldem Prestige Clinic. Daliśmy się poznać jako miejsce oferujące szeroką gamę zabiegów pozwalających bezpiecznie i w pełni profesjonalnie dokonywać korekcji urody oraz likwidować jej niedoskonałości. Celem naszego działania od samego początku stało się nowoczesne, profesjonalne i uczciwe podejście do Pacjenta i Jego problemów.

Z czasem, gdy grono naszych Pacjentów zadowolonych z proponowanych usług systematycznie powiększało się, zdecydowaliśmy o stworzeniu nowej kliniki, w której koncentrujemy się na mniej inwazyjnych metodach korygowania urody. Tak powstała Klinika Prestige Skin.

Możemy zapewnić, iż doskonale Państwu znana Prestige Clinic nadal z równym powodzeniem będzie oferować zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej.

Nowoczesna i prestiżowa klinika dermatologiczna

Pragnąc zapewnić naszym Pacjentom doskonałe warunki, wnętrza kliniki medycyny estetycznej i dermatologii Prestige Skin zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy z największą starannością. Do dyspozycji Pacjentów oddaliśmy trzy gabinety zabiegowe urządzone według nowoczesnych standardów. Wszystkie pomieszczenia kliniki dermatologicznej są klimatyzowane dla pełnego komfortu naszych Pacjentów.

Obserwując stały rozwój medycyny estetycznej, staramy się wprowadzać nowe zabiegi do naszej bogatej oferty. Robimy to w bardzo odpowiedzialny i przemyślany sposób, bazując wyłącznie na najnowocześniejszych, ale jednocześnie sprawdzonych oraz skutecznych technologiach. Wykorzystujemy jedynie urządzenia o potwierdzonym działaniu, takie jak nowoczesny laser frakcyjny. Każdy element wyposażenia oraz preparat wykorzystywany przy zabiegach ma również odpowiednie certyfikaty dopuszczający jego stosowanie na terenie Unii Europejskiej i USA.

W naszej klinice medycyny estetycznej profesjonalnie zadbamy o zdrowie i piękno Państwa skóry.

Dopasujemy wykonywane zabiegi do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.
Zapewnimy komfort i bezpieczeństwo.
Do zobaczenia w Prestige Skin!

 


Gwarancja jakości i bezpieczeństwa


dr. Aneta Madej

O mnie

Witam bardzo serdecznie!Nazywam się Aneta Madej. Jestem lekarzem, specjalistą dermatologiem. Studia medyczne na Wrocławskiej Akademii Medycznej ukończyłam z wyróżnieniem w 1994 roku, a od 1996 zdobywałam doświadczenie zawodowe w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym oraz Klinice Dermatologii Wenerologii i Alergologii AM we Wrocławiu.W 1998 roku uzyskałam pierwszy stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. W 2004 roku obroniłam rozprawę doktorską na temat aspektów immunologicznych w łuszczycy i atopowym zapaleniu skóry. W tym samym roku uzyskałam specjalizację drugiego stopnia i otworzyłam specjalistyczną praktykę lekarską.

Jednocześnie współpracując z wieloma poradniami dermatologicznymi, zdobyłam duże doświadczenie zawodowe. Praca to dla mnie ciągły rozwój. Z tego względu chętnie podejmuję działania mające na celu aktualizację i poszerzanie dotychczas zdobytej wiedzy. Stale podnoszę kwalifikacje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

 

Więcej
W 1998 roku uzyskałam pierwszy stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. W 2004 roku obroniłam rozprawę doktorską na temat aspektów immunologicznych w łuszczycy i atopowym zapaleniu skóry. W tym samym roku uzyskałam specjalizację drugiego stopnia i otworzyłam specjalistyczną praktykę lekarską.
Jednocześnie współpracując z wieloma poradniami dermatologicznymi zdobyłam duże doświadczenie zawodowe. Praca to dla mnie ciągły rozwój. Z tego względu chętnie podejmuję działania mające na celu aktualizację i poszerzanie dotychczas zdobytej wiedzy. Stale podnoszę kwalifikacje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

Od 2002 roku wykonuję także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, współpracując ściśle z doktorem Piotrem Ratajem w Prestige Clinic. Razem przeprowadziliśmy z powodzeniem wiele procedur z zakresu chirurgii i dermatologii estetycznej, a także chirurgii odtwórczej włosów.

Obecnie w klinice medycyny estetycznej i dermatologii Prestige Skin moim celem jest otoczenie Państwa troską i zainteresowaniem tak, by każdy Pacjent poczuł się w naszej placówce jak najbardziej komfortowo. Jako specjalista dermatolog potrafię skutecznie diagnozować złożone potrzeby skóry w różnym wieku. Wykorzystuję całą zdobytą wiedzę dermatologiczną oraz doświadczenie lekarza medycyny estetycznej dla opracowywania najlepszego planu leczenia, dostosowanego zawsze do potrzeb danego Pacjenta. Informuję szczegółowo o zabiegach, ich konsekwencjach, a także możliwych do uzyskania efektach. Proponowane terapie poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o Państwa oczekiwaniach i stylu życia. Najważniejszy jest dla mnie naturalny efekt przeprowadzanych zabiegów korekcyjnych i odmładzających.

Odwiedzając Prestige Skin, otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług oraz uzyskania pożądanego efektu.

Zapraszam.

O Klinice


Zobacz inne zabiegi wykonywane w naszje klinice