Odbudowa Wolumetryczna Twarzy Wrocław – Juvederm Voluma , Restylane SubQ

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii

Odbudowa Wolumetryczna Twarzy Wrocław – Juvederm Voluma , Restylane SubQ


Odmładzanie wolumetryczne wykorzystywane jest głównie w rozwiązywaniu problemów związanych ze starzeniem się skóry. Zabieg z użyciem specjalnie opracowanych wolumetrycznych preparatów kwasu hialuronowego umożliwia odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych, policzków i podbródka celem przywrócenia twarzy młodego wyglądu. Zabieg przeznaczony jest również dla osób, które z wiekiem lub w wyniku zbyt raptownego odchudzania utraciły dawną jędrność i objętość twarzy. Zabieg trwa około 30 minut i  przeprowadzany jest  w znieczuleniu miejscowym.  Dzięki zwiększonej gęstości stosowanych wypełniaczy efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 2 lat, średnio ok. 1,5 roku.
Po zabiegu voluma lub subq twarz ma młodszy wygląd, ładnie ukształtowane policzki, zliftingowane bruzdy nosowo-wargowe, poprawioną linię żuchwy.

WSKAZÓWKI:
Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Można go wykonać w przerwie na lunch. Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno unikać się intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne), intensywnego wysiłku fizycznego.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i jest prawie bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, obrzęk i delikatny ból w miejscu podania preparatu, jednak objawy te znikają samoistnie zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni. Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji.
Przez około 3 dni po zabiegu należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna).