Restylane SkinBooster® – Hydrobalans

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii

Restylane SkinBooster® – Hydrobalans


Zabiegi Restylane SkinBooster® powodują głębokie oraz długotrwałe nawilżenie i rewitalizację skóry. Sekretem działania i skuteczności Restylane SkinBooster jest stabilizowany kwas hialuronowy, stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™. Charakteryzuje się on wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy, dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia.
Zawarty w Restylane SkinBooster stabilizowany kwas hialuronowy stymuluje komórki do produkcji własnego kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność.

 

Efekty zabiegu:

  • Wygładzenie zmarszczek i bruzd
  • Poprawa owalu twarzy
  • Pobudzenie produkcji kolagenu w skórze
  • Wzrost elastyczności skóry
  • Poprawa jędrności skóry
  • Głębokie nawilżenie skóry

Opis zabiegu:
Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą. Bezpośrednio potem można powrócić do zwykłych obowiązków. Po zabiegu zalecane jest spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry. Zabieg Restylane SkinBooster jest metodą nieinwazyjną i komfortową. Jest praktycznie bezbolesny. To, co sobie szczególnie cenią pacjenci to fakt, że rezultaty są już widoczne po jednym zabiegu. Skóra nabiera elastyczności, wyraźnie poprawia się również jej struktura a przede wszystkim wygląda młodziej i ładniej. Najlepsze rezultaty uzyskuje się po 3 – 4 zabiegach wykonywanych co 3 – 4 tygodnie.