Teosyal Redensity II

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii

Teosyal Redensity II


Teosyal Redensity II® to wyspecjalizowany wypełniacz do likwidacji cieni pod oczami  zbudowany na bazie kwasu hialuronowego.

Podany śródskórnie w miejsce zasinienia dosłownie wypełnia zapadnięcia pod oczami niczym higroskopijna poduszka. Wyjątkowość produktu polega na tym, że płynny żel nie pęcznieje po wstrzyknięciu i układa się w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma więc ryzyka grudek i nierówności. W dodatku dzięki konsystencji żelu Teosyal Redensity II prawie w ogóle nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, dzięki czemu nie ma ryzyka obrzęku.

Dzięki konsystencji płynnego żelu Teosyal Redensity II dobrze się rozprowadza i nie wywołuje obrzęków. Wypełnia jednolicie zapadniętą przestrzeń bez prześwieceń, niwelując cienie pod oczami. Pełniący funkcję wypełniacza kwas hialuronowy ma jeszcze dwa dobroczynne zadania: działa nawilżająco oraz delikatnie pobudza proces przebudowy skóry – produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Działanie regeneracyjne kwasu hialuronowego silnie wspomaga kompleks 8 aminokwasów.
W efekcie problem podkrążonych oczu znika, a skóra wokół oczu staje się jednolita, nawilżona i jędrna.

Opis zabiegu:
Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Trwa około kwadransa. Zabieg jest odczuwalny – stosuj się znieczulenie miejscowe. Nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.