Oferta zabiegów

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii

Likwidacja zmarszczek, powiększanie ust i inne zabiegi - oferta Prestige Skin


Oferta kliniki Prestige Skin jest nieustannie rozbudowywana i udoskonalana. Staramy się proponować naszym Klientom najlepsze i najbezpieczniejsze metody likwidacji zmarszczek i niedoskonałości skóry, powiększania ust, odmładzania, rewitalizacji czy też modelowania twarzy i ciała. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę – po to, aby jak najlepiej dbać o dobre samopoczucie Pacjentów. Regularnie udoskonalamy też wykorzystywany podczas zabiegów sprzęt, oferując najnowocześniejsze rozwiązania.

Jakie zabiegi przeprowadzamy?

Usługi Prestige Skin obejmują szereg zabiegów na twarz i ciało, które dobieramy zgodnie z indywidualnymi dla każdego Pacjenta wskazaniami oraz efektem, jaki chcemy uzyskać.
Oferta obejmuje popularne zabiegi takie jak:

• mikrodermabrazja diamentowa,
• mezoterapia,
peelingi chemiczne i fenolowe,
• procedury z wykorzystaniem toksyny botulinowej – Botoxu,
• procedury z wykorzystaniem kwasu hialuronowego,
• zabiegi z wykorzystaniem lasera,
• zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego,
• lifting nićmi chirurgicznymi Happy Lift,
• Sculptra, Radiesse i wiele innych.

Nowoczesne techniki estetyczne charakteryzuje nie tylko duża skuteczność, ale również bezpieczeństwo, dlatego większość z procedur nie wiąże się z długą rekonwalescencją czy ryzykiem występowania poważnych powikłań. Używamy wyłącznie bezpiecznych preparatów pochodzących z renomowanych źródeł oraz nowoczesnej aparatury, takiej jak laser frakcyjny najnowszej generacji. Dzięki szerokiej gamie oferowanych zabiegów wierzymy, że będą Państwo zadowoleni z rezultatów uzyskanych w naszym gabinecie, niezależnie od tego, czy interesuje Państwa powiększanie ust, czy też likwidacja zmarszczek lub zaawansowane metody ujędrniania i wyszczuplania ciała.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez wybór konkretnego zabiegu lub obszaru ciała i problemu, z którym się Państwo zmagają. Zapraszamy również na osobiste konsultacje w klinice – każdemu Pacjentowi zaoferujemy zabiegi, dzięki którym zwiększy się jego pewność siebie i poprawi samopoczucie.